Our trip to OC Nisa LBC :)*

18. march 2011 at 21:10 | Therezie*
Hi sweets!:)*
Zdravím vás pár dní jsem nic nepřidala a to z jednoho důvodu a to škola je to hrůza pořád samý úkoly, referáty, učení na písemky,.. No teď ke článku :) dnešní odpoledne mi zlepšilo náladu protože jsem byla s Anyy (http://anny-paris.blog.cz/) v Lbc v Nise. Bylo to fajn jenom prostě dvě hodiny na nakupování prostě nestačí! Hlavně taky proto, že se v Rossmanu zaseknete na minimálně půl hodiny a to díky tomu, že přidali novou značku do sortimentu a to NewYorkcolour(NYC). Taky, že jsem v Rossmanu taky nakoupila. (---} více z věcí pod perexem:)) No, potom jsme navšívily několik obchodů v každěm nimálně 15 minut:D V Gate jsem si koupila náušnice chtěla jsem vám je vyfotit ale protože se hrozně lesknou tak z toho byste nic neviděli:/ jsou to takové modré kuličky. Nebo ještě líp si to představíte jako malé modré diskokoule:). No a kromě kosmetiky a naušnic jsem si ještě v NewYorkru koupila prstýnek zlevněný na 29-Kč. Oranžová mašlička jenom mě štve že je hrozně malinký takže na malíček. Teď fotky kosmetiky:) --*

Omlouvám se za kvalitu:/
Jinak tyhle stíny byly sice vzhledem k cenám v Rossmanu mírně dražší (asi 90-Kč) Ale tak..:D Jsou úžasné krásně a výrazně barví a myslím že je budu hodně používat:).
Více jak už jsem řekla pod perexem:)


stíny od Essence z kolekce jaro 2011 Zlevněné na 28-Kč. Nádhera! Hlavně se budou hodit ty bronz stíny, ale i ty fialkové jsou hezké. Už jsem je lehce zkoušela na ruku v drogerii a přišlo mi to výrazné a i na oku to tak vypadá:) Musím říct, že výrobky od essence zrovna nemusím, ale tento výrobek se rozhodně neřídí heslem kvalita=cena!:)

Tento korektor jsem chtěla zkusit protože mi dochází ten můj starý od Rimmelu a zcela splnil očekávání. :) Doporučuji!:)


A poslední úlovek z drogerie jsou krémové oční linky také od essence. Tak ta nejtmavší vypadá na oku dobře, ta

zelená celkm taky a ty ostatní barvičky jsem ještě nezkoušela. Každopádně nevím jak dlouho to vydrží protože jsem

to na oku měla teprve 5 minut a musela jsem vyzkoušet všechny nové věci :)


Tak to by bylo všechno z dnešního nakupování. Moc sem si to s Ní! užila:)

xoxo Therezie*
 

1 person judged this article.

Comments

1 Anny A. Anny A. | Web | 19. march 2011 at 10:31 | React

:))

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement