April 2011

Some informations about blog

29. april 2011 at 21:09 | Therezie*
Hi girls!:))
Omlouvám se, že jsem tady tak dlouho nebyla ale byla jsem zase nemocná sice jenom na dva dny ale přece jenom zase.. No nic ale teď mě zase trápí alergie teče mi y nosu pořád pšikám a z toho všechno mě strašně bolí hlava.. Ale hlavním důvodem proř sem tady nebyla je škola k tomu asi nemusím nic dodávat..
Chtěla jsem blog pozastavit ale k tomu jsem se taky nedostala ALE každopádně blog pokračuje a já se budu snažit aby byl v plném proudu:)
Jenom informační článek jak to tu bude probíhat:) a ještě něco určitě se tu zanedlouho objeví nový design a to ne ode mně protože nagrafiku jsem upřímně levá:D ale bude to od mé milované A.:)* (anny-paris)
Mějte se krásně užijte si víkendu (já jedu do Prahy nakupovat :D) xoxoT.:)

Lush cosmetics-Yes/No

12. april 2011 at 11:00 | Therezie*


Hi babyes!

Hodně jsem slyšela o kosmetice Lush, ale nikdy jsem ji na vlastní oči neviděla natož nezkoušela. Ale moc ráda bych něco koupila mamce k narozeninám. Vzhledem k tomu, že jsem slyšela samou chválu tak myslím, že by to mohlo být dobré a kvalitní. Chtěla bych se zeptat jestli někdo nemáte zkušenost s nějakou kosmetikou od nich? :) Budu ráda za každou radu, pomoc :)